Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309
Znasz ciekawe miejsce ? Chciałbyś pojechać na ciekawy rajd ? Napisz nam o swoim pomyśle

TEMAT: Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 8 miesiąc temu #88

  • salo
  • salo Avatar
Witam !!!
Sławek zabierz żonę, coś czuję, że tam żadnej nie ma, pewnie mnie nie wezmą.
pozdro ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 8 miesiąc temu #89

  • Sławek
  • Sławek Avatar
Ja tu jestem gościnnie, tylko przez przypadek jadę na ten rajd.Żona nie podoła przejechać cały dystans. W tym roku mało jeżdziła rowerem, więcej siedzi na basenie. Wiesz ,majac cały ,, dobytek,, na rowerze możesz jechać ;) Jest demokracja,myslę że pozwolą kobiecie zrealizowac swoje marzenia i przezwyciężyć swoje słabości.
.... Raz kozie śmierć... i komu w drogę temu czas i wiatr w plecy.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 8 miesiąc temu #90

na pewno jedzie jedna kobita-Ewa. Tak dla informacji, nasze towarzystwo z Opola liczy powyżej 40-tki i trochę więcej. Więc jeśli SALO odpowiada taki przedział wiekowy to zapraszamy. Odpadł jeden kompan, więc jest miejsce. A w sumie będzie nas 8 osób więc byłabyś 9.
rowerzysta na poziomie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 8 miesiąc temu #91

  • salo
  • salo Avatar
Dzięki, ale pomyślę jeszcze trochę,dam znać w przyszłym tyg.
A spytam jedzie ktoś tym pociągiem Warszawa - Świnoujście - trochę zapchany słyszałam, że już w W-Wie tłok,a może autkiem przez moje piękne miasto??? czyli bagaż cały w sakwie ???bez żadnego auta???spytam jeszcze moich rowerowych koleżanek, ale aż tak mądre jak ja chyba nie będą. Zawsze można przecież wcześniej zakończyć np w Białogórze (mówię o sobie).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 8 miesiąc temu #92

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
Widzę, że w czasie mojego urlopu wątek mocno ożył B) . Po rozmowie z Cześkiem i analizie sytuacji PKP mam następujące uwagi.

Część Opolan wyrusza w piątek 30.07 pociągiem o 21:50 , jesteśmy w Swinoujściu o godzinie 8:36 . Spotykamy się z pozostałymi uczestnikami. Proszę pozostałych uczestników o wysłanie mi maili na !!!! z numerami komórek oraz o określenie godziny o której będa w Świnoujściu. Robimy pierwszy etap Świnoujście - Niemcy - Wisełka.

Druga część Opolan wyjeżdża w sobotę 31.07 pociągiem o 21:50 , spotyka się z nami w Wisełce lub innej miejscowości po drodze, to jeszcze do ustalenia, kontynuujemy rajd już razem.

W piątek 06.08 musimy dotrzeć na Hel i dopłynąć do Gdyni , rozkład promów :
www.sobisz.pl/tramwajwodny-rozklad-2010.pdf

Zalecane najpóźniejsze wypłynięcie 17:30 do Gdyni.

W sobotę prawdopodobnie się rozdzielimy. Większość Opolan będzie wracać pociągiem do Krakowa. Ja proponuję pociąg o 21:05 , on jest o godzinie 10 w Krakowie. Gdańsk zdążymy pozwiedzać.

W niedzielę zwiedzamy Kraków. O godzinie 17:03 mamy pociąg do Opola, w Opolu jesteśmy o 20:26.

Jeśli chodzi o noclegi to na razie mamy zarezerowowany nocleg dla 4 osób w Wisełce i dla 5 w Gdańsku. Z pozostałymi noclegami liczymy , że spimy gdzieś na kwaterach a jak się nie uda to pod namiotami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 8 miesiąc temu #93

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Uściślam dane o pociągu powrotnym :

rozklad-pkp.pl/traininfo.php/pn/698031/3...4095/?q=pl/node/149&

Pozostaje jeszcze kwestia śpiworów i namiotów. Oczywiście wszyscy muszą mieć swoje śpiwory. Natomiast jeśli chodzi o spanie część osób na pewno bedzie się starać spać na kwaterach czy schroniskach i nie powinno być z tym raczej problemów. Na wszelki wypadek zalecam jednak zabranie namiotów lub umówienie się z kimś.
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.222 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 576 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie