Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 214

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 226

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 230
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Rower na peronie

Odp: Rower na peronie 12 lata 9 miesiąc temu #186

  • Kazix
  • Kazix Avatar
Ja nie upolityczniam tylko mam dobrą pamięć cytuje ,, Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie " Jeśli w prawie będzie, że niewolno oddychać... A co do dobrego wrażenia SOK, to kończy się na niezbyt dobrym wrażeniu. :sick:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Rower na peronie 12 lata 9 miesiąc temu #187

Czy ktoś z was zaliczył mandat?
rowerzysta na poziomie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Rower na peronie 12 lata 9 miesiąc temu #188

  • Kazix
  • Kazix Avatar
Na szczęście Czesiek, po krótkiej wymianie zdań spytał a co z możliwym pouczeniem ? No i dzięki ,, kibicom" na tym się skończyło.:whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Rower na peronie 12 lata 9 miesiąc temu #189

  • JaceX
  • JaceX Avatar
Kazix napisał:
Ja nie upolityczniam tylko mam dobrą pamięć cytuje ,, Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie " Jeśli w prawie będzie, że niewolno oddychać... A co do dobrego wrażenia SOK, to kończy się na niezbyt dobrym wrażeniu. :sick:

Chrzanisz jak mały Kazio, który strzelił focha...
Obrażasz się za to, że ktoś śmiał Ci zwrócić uwagę na niestosowność Twojego zachowania i odstąpił od konkretnej kary pogroziwszy jedynie palcem. Ciesz się, że tę naukę otrzymałeś za darmo, inni muszą za nią płacić gotówką, a są tacy co płacą za to życiem kończąc pod kołami pociągu.
SOK to SŁUŻBA powołana w określonym celu i celem tym, jak już pisałem, nie jest sprawianie dobrego wrażenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Rower na peronie 12 lata 9 miesiąc temu #190

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Widzę, że otwarłem puszkę Pandory.
Według mnie skoro przepis jest taki to SOK go egzekwuje. Ale czy można jakoś tą sytuację rozwiązać ?
Sądzę , że po pierwsze powinna być tabliczka po tym zjeździe, że zabrania się jazdy na rowerze po peronie. Oczywiście nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania, ale jak widać jest to przepis nieznany, a tablica informacyjna nie jest dużym wydatkiem.
Po drugie tam rzeczywiście aż się prosi, żeby odcinek od zjazdu przynajmniej do pierwszego budynku przejechać rowerem. Może możnaby przedłużyć poręcz wzdłuż peronu czy w jakiś inny sposób ułatwić nam życie.
Po trzecie ten przepis nie jest najlepszy. Oczywiście jego celem jest bezpieczeństwo. Ale w ostanich zmianach w kodeksie rowerzystom pozwolono jeździć obok siebie,a też możnaby tłumacząc się bezpieczeństwem , nie wprowadzać takiego przepisu. Być może możnaby namalować jakąś żółtą linię i stwierdzić , że do niej można. Takie rzowiązanie wymagałoby na pewno zmian w prawie i dziś nie jest możliwe do wprowadzenia.
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Rower na peronie 12 lata 9 miesiąc temu #191

  • Kazix
  • Kazix Avatar
Jak widzę Jacex jesteś bardzo wrażliwy na SOK, nawet Cię rozumiem. Zważywszy stan naszych kolei, te frustracje podróżnych wyładowane na pracownikach. No cóż paru pożyteczny idiotów zdemolowało nasz kraj i takie są skutki. Ale nie martw się już Niemieckie koleje czekają a wtedy ,,jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie" Oczywiście nie upolityczniam, pozdrawiam miłego dnia:laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.625 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 368 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie