Klub jest stowarzyszeniem zarejestrowanym i posiada osobowość prawną. Prowadzi dokumentację administracyjną i księgową oraz tworzy wiele dokumentów niezbędnych do codziennej działalności i sprawozdawczości. Poniżej kilka najważniejszych dokumentów przydatnych m.in. dla członków i sympatyków naszego Klubu. W sprawie innych dokumentów należy kontaktować się z Sekretarzem lub Skarbnikiem.

 

Statut Klubu. Najnowsza wersja została uchwalona na Walnym Zebraniu Członków w dniu 22.02.2014 r.

 

 

Deklaracja członkowska jest wymagana do przystąpienia do Klubu. Wypełniają ją kandydaci zarówno na członków zwyczajnych jak i wspierających.

 

 

 

Uchwała ostatniego Walnego Zebrania Członków. Walne zebrania odbywają się corocznie, przeważnie w lutym lub w marcu. Są okazją do spotkania się wszystkich członków Klubu oraz współdecydowania o jego działalności, m.in. poprzez wybór władz.

 

 

 

Protokół (sprawozdanie) Komisji rewizyjnej za poprzedni rok działalności (sprawozdawczy), przedstawione i zatwierdzone na ostatnim Walnym Zebraniu Członków.

 

 

Informacje i zalecenia dla uczestników wycieczek rowerowych - jak się przygotować i jak będzie przebiegała wycieczka.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/templates/jsn_epic_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 147

Odwiedzający

Odwiedza nas 1257 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie