Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 214

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 226

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 230
Znasz ciekawe miejsce ? Chciałbyś pojechać na ciekawy rajd ? Napisz nam o swoim pomyśle

TEMAT: Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 10 miesiąc temu #76

  • Sławek
  • Sławek Avatar
Witam.
Dzień wyjazdu będzie 31 lipca ( sobota)? Mam pytanie dotyczące miejsca i godziny startu.Proponuje przy przeprawie promowej.Ja będę w Świnoujściu juz 30 lipca czyli w piątek po południu.Mamy jeszcze dylemat czy jechać autem czy pociągiem.Powrót z Gdańska macie już zaplanowany?
Pozdrawiam z upalnego Ostrow.
Sławek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 10 miesiąc temu #77

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
Dzień wyjazdu to będzie piątek. W sobotę będziemy już nad morzem. Z pociągami jest dość kiepsko w tym roku ( przynajmniej z Opola ).
Do Swinoujscia w zasadzie jest tylko taka możliwość

Opole -> Poznań 16:28 -19,51 , Poznań->Świnoujscie 6:22 - 10:30

Beznadziejne połączenie :angry:

Jeśli chodzi o noclegi to w Międzyzdrojach na razie cieńko, wiekszość odpowiedzi dostaję odmownych

Z powrotem też połaczenie jest beznadziejne

Gdańsk Główny->Kraków Główny 15:55 - 22:44 , Kraków Główny 7:24 - 10:26

Z tym połączeniem powrotnym może ktoś coś wymyśli coś ciekawszego , bo moglibyśmy zakończyć gdzieś np. w Krakowie rano potem rowerami do Katowic i z Katowić do Opola znów pociągiem, albo pociągiem do Wrocławia i z Wrocławia rowerami do Opola

Do trójmiasta nie wysyłałem jeszcze zapytań noclegowych , zaraz się tym zajmę
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 10 miesiąc temu #78

  • Sławek
  • Sławek Avatar
Witam.
Do Świnoujścia mam dobre połaczenie bezpośrednie.
Ostrów -Świnoujście 10:58 - 16:44. Intercity Kraków - Świnoujscie z możliwoscią transportu rowerów. Powrotny to już problem, mam z przesiadka i dodatkowo problem z rowerem.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 10 miesiąc temu #79

jest bardzo dobre połączenie z Opola do Świnoujścia. Wyjazd 21.30, rano coś po 8.00 i jest to pociąg z przewozem rowerów. Tak podają rozkłady jazdy na dworcu w Opolu.
rowerzysta na poziomie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 10 miesiąc temu #80

  • jacek_arwal
  • jacek_arwal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Viva Rajder :)
  • Posty: 90
  • Oklaski: 0
Z tymi pociągami straszne zamieszanie ale po wielu telefonach udało mi się ustalić : pociąg odjeżdża z Opola o 21.50 do Świnoujscia , połączenie bezpośrednie ( nie ma go w internecie , ale jedzie ) , ma przedział rowerowy. Jak będzie w praktyce zobaczymy. Na wszelki wypadek proponuję , żebyśmy bilety kupili ze 2 tygodnie wcześniej. Jeśli chodzi o noclegi to pierwszy nocleg będzie w Wisełce - 8 km za Międzyzdrojami. Mam zarezerwowany nocleg dla 4 osób. Dla pozostałych trzeba będzie szukać na miejscu. Jestem w trakcie organizacji noclegów w Trójmieście.
Rower latem, narty zimą , ruszajmy się :)

Zapraszam na
www.jacekzopola.blogspot.com/
www.arwal.com.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 9 miesiąc temu #81

  • SALO
  • SALO Avatar
Ile Was jedzie wszyscy miejscowi, akurat mam urlop, jadą jakieś kobiety??????? pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.603 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 331 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie