Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/jacekar2/domains/rajder.opole.pl/public_html/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309
Znasz ciekawe miejsce ? Chciałbyś pojechać na ciekawy rajd ? Napisz nam o swoim pomyśle

TEMAT: Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 9 miesiąc temu #82

Sławku z Ostrowa, odezwij się. My już kupiliśmy bilety do Świnoujścia. Ważna jest informacja od Ciebie czy jedziecie z nami, a jeśli tak to ile Was będzie. To jest ważne, bo musimy w Gdańsku potwierdzić rezerwację dla ilu osób.
rowerzysta na poziomie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 9 miesiąc temu #83

aha, jeszcze jedno dla pytającego o kobiety czy jadą? Tak, będzie nasz rodzynek, ale my jesteśmy grzeczni.
rowerzysta na poziomie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 9 miesiąc temu #84

  • Sławek
  • Sławek Avatar
Witam.
Żona spanikowała i pojade sam. W Międzyzdrojach będę już w piątek po południu. W sobote będę na was czekał rano przy przeprawie promowej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 9 miesiąc temu #85

  • Czesiek z Ronda
  • Czesiek z Ronda Avatar
Ok, poinformuję wszystkich co jadą, jutro zarezerwuję nocleg w Gdańsku również dla Ciebie. Kilka dni przed naszym wyjazdem, poda się wszystko co już się załatwiło.
Pozdro.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 9 miesiąc temu #86

  • salo
  • salo Avatar
Pytałam, o kobiety jak jedzie jakaś a taką uzyskałam odp. - to czy mogę się podczepić jak nic nie znajdę na ten czas(a mam tak urlop)pociąg Konin- Świnoujście w nocy jest - a reszta jak jesteście grzeczni to pasujemy. Wysłałam mail do admin. ale on chyba wciąż w trasie dajcie znać. Byłaby " Parszywa 11" - żart.
nic pewnego ale........nie robiłam tej trasy a nie cierpie map... i forum też... kogo pytać???
pozdrawiam z Konina
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odpowiedź:Rajd wzdłuż wybrzeża bałtyckiego sierpień 2010 13 lata 9 miesiąc temu #87

  • Sławek
  • Sławek Avatar
Ja jadę z Ostrowa.Prawdopodobnie jedzie jedna dziewczyna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.115 s.

Odwiedzający

Odwiedza nas 843 gości oraz 0 użytkowników.

Początek strony

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie